неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗСУ запроваджує нові вимоги до фізичної підготовки військовослужбовців

Cіпратов Роман


Українська армія

ЗСУ запроваджує нові вимоги до фізичної підготовки військовослужбовців

views1603

19.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

З 1 січня наступного року військовослужбовці Збройних сил України керуватимуться новою Інструкцією з фізичної підготовки.

Про це розповів тимчасовий виконувач обов'язків начальника Управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України полковник Григорій Сухорада, повідомляє Армія.Inform.

За його словами, з початку наступного року перевірка фізичної підготовленості військовослужбовців здійснюватиметься кожні три місяці. Підготовленість перевірятимуть за допомогою тесту, який для чоловіків включатиме підтягування на перекладині, біг на 100 метрів та біг на 3 кілометри для віку до 40 років.

«Для чоловіків вікових груп 40-49 років буде біг на 2 кілометри, дві силові вправи, але біг на 100 метрів уже не перевірятиметься. І для вікових груп понад 50 років буде біг на 1 кілометр і дві силові вправи – підтягування або згинання та розгинання рук в упорі лежачи, згинання та розгинання тулуба», – розповів Сухорада.

У свою чергу, для жінок віком до 30 років передбачено також біг на 3 кілометри, дві силові вправи – згинання та розгинання рук в упорі лежачи, згинання та розгинання тулуба. Для жінок 30-39 років – ті самі дві силові вправи та біг на 2 кілометри. І для тих, кому більше 40 років – ідентичні силові вправи та біг на 1 кілометр.

Також полковник зазначив, що до нової Інструкції введено перевірку фізичної готовності до бойової діяльності, яка здійснюватиметься двічі на рік. Для цього розроблені спеціальні тести, що суттєво відрізняються від тестів загальної фізичної підготовленості.