неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗСУ відпрацювали нову тактику застосування «Байрактарів» і «Джавелінів» (фото)

Події , Озброєння та техніка , Українська армія

ЗСУ відпрацювали нову тактику застосування «Байрактарів» і «Джавелінів» (фото)

views977

24.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

На полігоні «Широкий лан» відбулось інструкторсько-методичне заняття із застосуванням розвідувально-ударних комплексів «Байрактар» і протитанкових ракетних комплексів «Джавелін» у рамках підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний у Facebook.

«Ми придбали й отримали від партнерів як матеріально-технічну допомогу високотехнологічне озброєння, що суттєво підвищило боєздатність Збройних Сил України.Це, зокрема, розвідувально-ударні комплекси «Байрактар» та протитанкові ракетні комплекси «Джавелін».

Головнокомандувач ЗСУ розповів, що військові відпрацювали нову тактику застосування «Байрактарів» і «Джавелінів» у бойових умовах і продемонстрували її командирам бригад і полків, а також показали їхнє комплексне застосування в умовах ночі та поганої видимості.

Він додав, що метою інструкторсько-методичного заняття є опрацювання єдиних поглядів на організацію та проведення заходів підготовки військ (сил) у 2022 навчальному році з урахуванням іноземного досвіду та досвіду, здобутого Збройними Силами України в районі проведення операції Об’єднаних сил.

«Я щиро вдячний нашим партнерам за вагому матеріально-технічну допомогу і непохитну підтримку України», – додав Валерій Залужний.