неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗСУ отримають літаки Ан-178 без компонентів російського виробництва

Наталя


Озброєння та техніка

ЗСУ отримають літаки Ан-178 без компонентів російського виробництва

views250

28.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

На замовлення Міноборони державне підприємство «Антонов» сконструює три літаки Ан-178 без використання жодних компонентів російського виробництва.

Про це повідомив генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв під час круглого столу «Імпортозаміщення: потенціал розвитку внутрішнього виробництва і зміцнення незалежності держави», передає Укрінформ.

«Повна ліквідація залежності від постачання матеріалів з Російської Федерації – головний пріоритет. Контракт на будівництво трьох літаків Ан-178, який наприкінці грудня минулого року був підписаний в присутності Президента України Володимира Зеленського, передбачає, що усі компоненти будуть імпортозаміщенні», сказав очільник Укроборонпрому.

За інформацією, для будівництва українського літака Ан-178 без російських компонентів ДП «Антонов» доведеться замінити близько 54% усіх компонентів, що використовують в судні. Мова йде про систему життєзабезпечення, транспортне обладнання, систему керування, спеціальні системи.

Також повідомляється, що наразі проходять заходи щодо імпортозаміщення та посилення кооперації всередині концерну. Саме така робота відкриває нові можливості для розвитку виробництва високотехнологічної продукції, яка потрібна оборонно-промисловому комплексу, та економіки в цілому.