понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗСУ на навчаннях застосували протитанкові гармати з радіолокаційним прицілом (відео)

Cіпратов Роман


Події , Озброєння та техніка , Українська армія

ЗСУ на навчаннях застосували протитанкові гармати з радіолокаційним прицілом (відео)

views1173

09.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

В ході навчань військовослужбовці Збройних сил України задіяли 100-мм протитанкові гармати МТ-12Р з радіолокаційним прицілом.

Про це повідомляє Мілітарний.

Як інформує видання, протитанкова зброя Т-12 вперше надійшла на озброєння радянських збройних сил у 1961 році. Потім була розробка різних покращених варіантів МТ-12, включаючи МТ-12Р, перші зразки якої були використані на початку 1980-х років.

«На МТ-12Р помітно наявність модифікованого захисного щитка для артилерійського розрахунку з прорізом у ньому з лівого боку, де встановлено всепогодний прицільний радіолокаційний комплекс 1А31, шифр «Рута», – йдеться у повідомленні.

Приціл дозволяє розрахунку націлюватися на ворожі танки та іншу техніку, яка може бути прихована димовими завісами або пилом, піднятим під час руху. Максимальна дальність стрілянини бронебійними боєприпасами становить близько 3000-3500 метрів.

Також повідомляється, що, крім протитанкових пострілів, МТ-12Р може стріляти осколково-фугасними снарядами по заброньованих цілях, у тому числі по живій силі. Протитанкові гармати МТ-12Р можуть допомогти зміцнити протитанкові можливості України, наголошується у матеріалі.