п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Зрадник Царьов стверджує, що старі радянські танки після модернізації витримають удар Javelin

Олександр Слов'янець


Озброєння та техніка , Курйози

Зрадник Царьов стверджує, що старі радянські танки після модернізації витримають удар Javelin

views314

20.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

Зрадник Олег Царьов вирішив, що він великий експерт з озброєння та почав піарити застарілу радянську техніку, яку Росія хоче реанімувати для війни в Україні.

У своєму телеграм-каналі Царьов розмірковує щодо нібито глибокої модернізації старого радянського танку Т-62 і запевняє, що після цих дій танк спроможний буде витримувати удар  Javelin.

Крім того, Царьов стверджує, що після модернізації ці танки зможуть протидіяти більш сучасним українським танкам Т-64.

Танк Т-62 — це старий радянський середній танк. Цих танків немає на озброєнні ЗСУ. Танк розроблявся ще у 50-х роках минулого сторіччя. Він отримав першим у світі гладкоствольну зброю, яка зараз практично марна проти сучасних танків через неможливість пробити броню у противника. У Росії їх вже модернізували до рівня Т-62ВМ у 2005 та 2021 роках. Модернізовані танки  оснастили сучаснішим радіообладнанням та прицілом. Також танк оснастили динамічним захистом "Контакт-1".

Найбільш відома масова модернізація цих танків відбулася у Єгипті, де Т-62 був на озброєнні. У 80-х роках на радянські танки у Єгипті були встановлені британські дизельні двигуни та стабілізатор гармати. У середині 90-х на Т-62 почали ставити нові німецькі двигуни, нові гармати та італійську електроніку. У 2004-2008 роках відбулася заміна гармати на більш потужну 120 мм та відбулася модернізація двигуна.

Як видно з єгипетської модернізації, все, що встановлювалося, було не російського виробництва.

Застарілі радянські танки Т-64 присутні на фронті російсько-української війни приблизно з травня. Вже тоді вони були помічені на Луганщині та на південному фронті. На них не було ніякої протикумулятивної системи. Єдине, що там було, це так звані «курники», які окупанти встановлювали зверху башти. Вони нібито могли захищати від удару Javelin зверху.

На фото захоплений танк Т-62.

Російські Т-62 М десь на Херсонщині з «курником» на башті.

Військові  експерти вказували на те, що поява застарілих радянських танків на фронті сигналізує про суттєві втрати в окупантів у танкових підрозділах.  

Царьов, як великий військовий «стратег», пише, що ці танки можна буде використовувати «для глибокого прориву оборони противника». Скоріш за все, Олег Царьов не знає, що у свій час у російських окупаційних військ в Ізюмі було найбільш потужне танкове угруповання. І там були більш сучасні танки. Але жодного «глибокого прориву» чомусь не відбулося. Більш того, велика кількість танків жодним чином не врятувала це угруповання від втечі під час контрнаступу Сил оборони України.  

Взагалі окупанти наразі досить активно почали тягнути на фронт зброю 40-50-60 років минулого сторіччя. Вже були зафіксовані гармати 40-х років. 

Нагадаємо, що у МЗС РФ заявили, що НАТО вже програло в Україні.  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі