понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Жінці, яка торгувала косметикою, а потім стала «заступником начальника поліції» на Херсонщині, оголошено про підозру

Олександр Слов'янець


Новини окупації

Жінці, яка торгувала косметикою, а потім стала «заступником начальника поліції» на Херсонщині, оголошено про підозру

views2890

16.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Окупантів  на Херсонщині, судячи з усього мало хвилюють фахові якості людей, яких вони призначають на різні посади, зокрема у так звану «поліцію».

Головне для загарбників те, щоб людина підтримувала агресивні дії Росії та  ідеологічно знаходилася у так званому «руському мирі».  

Наприклад у місті Нова Каховка заступником начальника окупаційного «відділу поліції» була призначена Наталія Мармій. До такого феєричного призначення Мармій не працювала в правоохоронних органах України, а займалася організацією весіль та торгувала косметикою.  Тепер вона буде очолювати «слідство» в окупаційній поліції. 

Наталії Мармій вже оголошено підозру по факту скоєння державної зради.  Зокрема, там сказано, що Мармій зробила це з ідеологічних мотивів.        

У підозрі йдеться: 

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у квітні 2022 року,  знаходячись на території окупованого військовослужбовцями російської федерації міста Нова Каховка Херсонської області, Мармій Наталя Сергіївна, 31.01.1994 р.н., діючи умисно, всупереч вимогам чинного законодавства України, керуючись ідеологічними мотивами, прийняла пропозицію невстановлених досудовим розслідуванням осіб із числа представників окупаційної влади міста Нова Каховка Херсонської області, та добровільно зайняла посаду заступника начальника незаконного правоохоронного органу «Новокаховського відділу поліції», створеного представниками держави-агресора російської федерації на території тимчасово окупованого міста Нова Каховка Херсонської області».

Такі дії караються позбавленням волі на строк від 12 до 15 років із забороною обіймати певні посади або займатися деякою діяльністю на 10-15 років та з конфіскацією майна або без такої.