субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Заступник міністра МВС Гогілашвілі вчинив скандал на КПВВ під час в'їзду до Донецької області (ВІДЕО)

Наталя


ООС , Події

Заступник міністра МВС Гогілашвілі вчинив скандал на КПВВ під час в'їзду до Донецької області (ВІДЕО)

views146

12.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував скандал із правоохоронцями на в'їзді в Донецьку область через те, що його зупинили та попросили показати документи.

Скандальне відео інциденту оприлюднив канал «Остання Крапля».

Зазначається, що на КПВВ в Краматорську, під час в'їзду до Донецької області, правоохоронці вимагали зробити зупинку. Авто на вимогу поліції одразу не зупинилося, а проїхало ще кілька метрів уперед.

На відео можна побачити, що поліцейські намагаються пояснити можновладцю причину його зупинки, та просять пред'явити документи.

За інформацією, Олександр Гогілашвілі обурився діями силовиків та почав з використанням нецензурної лексики погрожувати співробітникам поліції, а також всіляко ображати їх та провокувати бійку.

При цьому, заступник міністра МВС спілкувався виключно російською мовою, тоді як поліцейські говорили переважно українською.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вже повідомив, що ініціює дисциплінарне провадження стосовно дій свого заступника під час інциденту з правоохоронцями.

Він підкреслив, що особисто вивчить усі деталі того, що сталося, і «прийме відповідні управлінські рішення».

Пізніше сам Олександр Гогілашвілі у соцмережі вибачився за «свою надмірну емоційність» під час ситуації на КПВВ в зоні ООС.