п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Залужний показав гаубиці Caesar на передовій (фото)

Світлана Макарова


Російська агресія , Озброєння та техніка

Залужний показав гаубиці Caesar на передовій (фото)

views293

25.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій залужний повідомив, що гаубиці Caesar вже на передовій. І опублікував світлини, що це підтверджують.

Про це йдеться на офіційній сторінці Залужного у Фейсбуці.

“Caesar - це самохідна артилерійська установка нового покоління. Вона дає можливість уражати противника на віддаленні 20 км і більше від лінії фронту з високою точністю. На цій відстані знаходиться артилерія, резерви, пункти управління противника. Їх знищення знижує наступальний потенціал ворога", йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ці САУ на колісному шасі, що робить їх мобільними і маневреними. Установка обладнана автоматизованою системою самоприв’язки і самонаведення на ціль. Має достатньо високу швидкострільність - 5 пострілів за хвилину, та високу кучність стрільби. Може використовувати декілька типів боєприпасів калібру 155 мм, які застосовуються у країнах НАТО. 

САУ Caesar забезпечує живучість екіпажу і комфортні умови роботи. Дає можливість діяти за принципом: вогонь - маневр - вогонь. 

"Наші артилеристи швидко опанували нові САУ, фактично за 2-3 години", - наголосив Головнокомандувач і подякував партнерам за надану допомогу.