вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Захисник з Азовсталі, світлини якого облетіли весь світ, просить звільнити з полону побратима

Наталя


Вони вистояли , Події , Lifestyle

Захисник з Азовсталі, світлини якого облетіли весь світ, просить звільнити з полону побратима

views1085

28.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Звільнений з полону окупантів український захисник Михайло Діанов просить звільнити з полону свого побратима. За його словами, той виніс його з поля бою, врятувавши воїну життя.

Про це Діанов написав у Facebook.

Він зазначив, що його побратим один з тих, хто ніс його пораненого під стрілецьким вогнем з поля бою. До того ж сам чоловік отримав страшне поранення правої ноги.

"Маю дуже важливе послання до вас усіх! Я реально розумію, що визволити з полону людину дуже важко, майже нереально. Але там в полоні є мій побратим, якому я особисто зобов'язаний життям", - розповідає Михайло.

Також він додав, що поранення не дозволило його товаришу далі воювати, і він потрапив у полон у середині квітня. Зараз товариш Михайла перебуває в Оленівці.

"Він повинен бути вдома. Я йому життям зобов'язаний. Михайлюньо Зіновій Михайлович. Я готовий віддати усі кошти, що ви мені дали. Усе до копійки. Допоможіть витягнути з пекла побратима", - написав Діанов.

Для Михайла, у якого в результаті поранення відсутні 4 см кістки на правій руці, було оголошено збір коштів реабілітацію. В результаті українці за короткий час зібрали необхідну суму, тому збір було закрито.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі