середа, 06 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ГО “Група Патріот”

Новини

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ГО “Група Патріот”

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

1. Гаряча лінія протидії посібникам агресії є частиною загальної програми ГО “Група Патріот”, що спрямована на протидію російської агресії та сепаратизму.
2. Робота гарячої лінії складається із двох компонентів – колл-центру “гарячої лінії” та прийому інформації у електронному виді.
3. Уся діяльність колл-центру, що пов’язана із прийомом та обробкою інформації від громадян, відбувається з усіма необхідними офіційними дозволами та координується правоохоронними органами України.
4. Гаряча лінія ГО “Група патріот” працює за сприянням Служби Безпеки України. Уся інформація, що стосується сигналів про прояви сепаратизму у вашому місті, негайно передається правоохоронним органам.
Лінія повністю анонімна. Ми не ставимо за мету відстежування дзвінків. Незважаючи на те, що оператори можуть попросити вас представитися та залишити контактні данні для подальшого обміну інформацією, за обонентом залишається право не розголошувати особисту інформацію. Особисті данні абонента потрібні лише для більш якісної роботи із інформацією, яку абонент залишає оператору.

МЕТА РОБОТИ ТА ЗБОРУ ІНФОРМАЦІЇ:

1. Збір доказової бази щодо громадян України, які є активними посібниками російської агресії, для більш ефективної та якісної роботи державних установ (силових, судових або законодавчих) у напрямку протидії окупантам.

2. Допомога офіційним силовим структурам у виявленні будь-яких дій, що погрожують безпеці громадян України, державним інтересам країни або цілісності та незалежності України.

3. Створення альтернативних засобів прийому інформації від громадян, які, з будь яких причин, не можуть чи відмовляються користуватися офіційними гарячими лініями державних силових установ.

4. Волонтерська допомога державним силовим установам у зборі інформації.
Координація громадян та силових держустанов у питаннях, що пов’язані з безпекою громадян України та їх захистом від наслідків російської агресії.

5. Сприяння самоорганізації громадян з активною соціальною та громадянською позицією в питаннях безпеки та захисту від наслідків російської агресії.