п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
З'явилася інформація, який відсоток американців вважають, що Україна має звільнити свої території

Андрій Кущенко


Суспільство

З'явилася інформація, який відсоток американців вважають, що Україна має звільнити свої території

views1188

06.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

Більшість опитаних американців підтримують подальшу допомогу Україні у звільненні її територій.

Про це повідомляє компанія Gallup на основі свого опитування 6 лютого.

«Через майже рік війни між Росією та Україною підтримка американцями України залишається стійкою. Стабільні 65% дорослих американців вважають за краще Сполучені Штати підтримувати Україну у поверненні її території, навіть якщо це призведе до продовження конфлікту. Водночас 31% продовжують говорити, що вони хотіли б, щоб США працювали над швидким припиненням війни, навіть якщо це дозволить Росії зберегти (окуповану – КР) територію», – йдеться у прес-релізі.

За підсумками Gallup, 39% респондентів вважають, що США роблять стільки, скільки потрібно, щоб допомогти Україні, 28% – роблять надто багато. Ще 30% вважають допомогу недостатньою. При цьому республіканці схильні вважати допомогу США надмірною.

«Майже половина республіканців – 47% – вважають, що США роблять занадто багато, тоді як 48% демократів вважають, що втручання Америки є правильним. Більшість решти демократів, 41%, кажуть, що США роблять недостатньо. Незалежні респонденти порівну розподілилися між двома таборами: по 35% кажуть, що США роблять дуже багато і стільки, скільки потрібно. Демократи частіше, ніж незалежні виборці та республіканці вважають, що США роблять недостатньо», – повідомляють автори дослідження.

Опитування проводилось з 3 по 22 січня. У серпні 2022 року в опитуванні Gallup за підтримку України висловилося 66% респондентів, 31% проти.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі