п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
З'явилася інформація, яка кількість переселенців вже зареєструвалася у Львівській області

Андрій Кущенко


Суспільство

З'явилася інформація, яка кількість переселенців вже зареєструвалася у Львівській області

views102

29.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Станом на ранок неділі, 29 січня, у Львівській області в єдиній базі зареєстрували вже понад 245 тисяч внутрішніх переселенців

Про це розповів голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Він зауважив, що минула доба, 28 січня, в області була спокійною – без загроз ракетних ударів. На Львівщину двома евакуаційними потягами того дня прибули ще 58 осіб. Тоді як у Перемишль трьома поїздами вирушили 585 людей.

Як ВПО у Єдиній інформаційній базі даних станом на 29 січня у Львівській області зареєстровані понад 245 тисяч осіб.

"Реальна кількість вимушено переміщених осіб, які проживають на Львівщині, приблизно удвічі більша, оскільки багато людей поселились у приватному секторі та не реєструвались як ВПО", – додав Козицький.

Він також розповів, що напередодні на Львівщині відбувся круглий стіл щодо захисту прав дітей в умовах воєнного стану. Участь у заході взяли Служба у справах дітей Львівської ОВА, представники інституційних установ, громадських організацій та фондів, які опікуються правами дітей. Мова йшла про адвокацію інтересів дітей, перспективи у підготовці соціальних працівників для роботи з дітьми в умовах війни, проблеми із поверненням дітей до місць постійного проживання.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі