четвер, 29 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Юна художниця з Маріуполя здобула перемогу на Міжнародному конкурсі в Торонто

Мартирос Григорян


Суспільство

Юна художниця з Маріуполя здобула перемогу на Міжнародному конкурсі в Торонто

views592

15.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Маріупольська художниця Анастасія Журавльова зайняла перше місце на міжнародному конкурсі, який проходив у канадському Торонто.

Як передає «Патріот Донбасу», про це повідомляє пресслужба Маріупольської міської ради.

«Художниця з Маріуполя Анастасія Журавльова своїми картинами неодноразово підкоряла серця журі на різних виставках та конкурсах.  На цей раз вона стала переможницею у Канаді. Учениця Маріупольської школи мистецтв здобула перемогу на Міжнародному конкурсі  в Торонто. Її нагородили найвищим рівнем — Гран-прі», — йдеться у повідомленні.

У конкурсі взяли участь художники з України, США Канади, США, Польщі, Чехії, Білорусі, Молдови та Румунії.

Слід зазначити, що Анастасія отримує стипендію Президента України як наймолодший стипендіат серед творчої молоді України та є стипендіаткою  Маріупольської міської ради для обдарованих учнів мистецьких шкіл Маріуполя. 

Також юна художниця — учасниця  Всеукраїнської програми «Мистецький Олімп», присвячений 30-річчю Незалежності України. Вона увійшла у книгу відомих художників України.  До того ж дівчина вже двічі отримувала звання та орден «Гордість України»  та занесена до Книги рекордів України. Її роботи експонувалися в музеях багатьох країн і навіть у Верховній Раді. 

Анастасія Журавльова є ілюстратором багатьох книг, які перекладалися грецькою та англійською мовами. Також у трьох книгах були надруковані її твори. За ескізом маріупольчанки створена двометрова металева скульптура «Закохані будиночки», яка прикрашає місто Маріуполь.