понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як держслужбовцям виїхати за кордон в умовах війни: роз’яснення ДПСУ

Наталя


ВАЖЛИВО знати , Суспільство , Події

Як держслужбовцям виїхати за кордон в умовах війни: роз’яснення ДПСУ

views140

01.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Під час війни в Україні виїзд військовозобов’язаних за кордон заборонений, проте заброньовані працівники мають право перетинати кордон. Бронь – це відстрочка від призову максимум на 6 місяців, яку надають працівнику на вимогу органів влади, державних установ тощо.

У ДПСУ пояснили, як такі військовозобов’язані можуть виїхати за кордон під час війни.

Держслужбовці, заброньовані на період мобілізації та на воєнний час, мають надати певні документи, залежно від мети виїзду.

У відрядження: 

  • документи, що підтверджують службове відрядження (постанова КМУ від 12 квітня 2022 р. № 440);
  • посвідчення про відстрочку від призову та повідомлення про зарахування на спеціальний військовий облік (розпорядження КМУ від 8 серпня 1995 р. № 493-р) або витяг з наказу Міністерства економіки (згідно з пунктом 5 постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2022 № 194).

У відпустку:

  • документи, що підтверджують відпустку;
  • посвідчення про відстрочку від призову та повідомлення про зарахування на спеціальний військовий облік (розпорядження КМУ від 8 серпня 1995 р. № 493-р).

Ці документи потрібно пред’явити разом з іншими документами, зазначеними у статті 2 Закону "Про порядок виїзду з України та в'їзду в Україну громадян України" (паспорт громадянина України, дипломатичний паспорт, службовий паспорт тощо).

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі