вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Встановлено понад 4000 осіб, причетних до незаконних «референдумів»

Cіпратов Роман


Право

Встановлено понад 4000 осіб, причетних до незаконних «референдумів»

views247

23.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України встановила понад 4 тис осіб, яких агресор планує залучити до псевдореферендумів на окупованих територіях.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Наразі ідентифіковано понад 4 тис представників ворожих угруповань, зрадників та колаборантів, яких планують залучити до організації незаконних плебісцитів на території Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей.

Серед них – російські силовики, їхні поплічники з утворених окупантами місцевих «МВС» та керівники так званих «територіальних виборчих комісій».

Відповідно до перехоплених документів країни-агресора саме підрозділи росгвардії та військової поліції з Росії мають забезпечувати «охорону» псевдоголосувань. Їм на «допомогу» направлено колаборантів з окупаційних адміністрацій та приватних охоронних структур, підконтрольних спецслужбам РФ.

Крім того, Служба безпеки зібрала установчі дані всіх організаторів незаконної діяльності, встановила місця їхнього перебування та маршрути руху, а також задокументувала злочинні дії.

У рамках кримінальних проваджень, започаткованих слідчими СБУ за фактами колабораційної діяльності та посягання на територіальну цілісність та недоторканність України, тривають комплексні заходи щодо притягнення до відповідальності винних осіб.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі