п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Воєнні віп-туристи з Росії використовують для піару виключно зброю НАТО (фото)

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Курйози

Воєнні віп-туристи з Росії використовують для піару виключно зброю НАТО (фото)

views837

27.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російські воєнні віп-туристи заради піару та пропаганди потягнулися на тимчасово окуповані території України робити патріотичні фото, зазвичай десь далеко від передової. На своїх фото вони найчастіше позують зі зброєю країн НАТО, бо вона виглядає, з точки зору військової естетики, більш красивою та сучасною. Однак вони забувають головний меседж роспропаганди, що Росія нібито воює з блоком НАТО на території України, та без найменших сумнівів використовують натівську зброю задля піару.   

Всі ці політики та інші персонажі чомусь не використовують «патріотичні» рідні автомати Калашнікова для піару, а деякі взагалі виглядають, як космічний десант, із західною зброєю та західним військовим спорядженням. Є й ті, вигляд яких досить комічний, оскільки фотографуються вони десь у глибокому тилу в обладунках для штурмових дій в умовах бою у будівлі.

Ось на фото Сергій Аксьонов, відомий колаборант та представник окупаційної влади у Криму. Він стоїть поруч з Антонівським мостом, що поруч з Херсоном. Зрозуміло, що на лівому, більш безпечному березі.

Для підняття російського патріотизму він сфотографувався з американською напівавтоматичною гвинтівкою AR-15. Ця зброя у військовій модифікації більш відома в армії США, як M-16. Чому не фотографувався з вітчизняним «АК», невідомо. 

Наступний персонаж з воєнних туристів – Дмитро Рогозін, екскерівник «Роскосмосу». Він фотографується десь на окупованій частині Донецької області. Звичайно, що десь у глибокому тилу. На фото у Рогозіна знову зброя НАТО, а не якийсь вітчизняний «АК».

Це німецькій автомат HK416, створений фірмою Heckler & Koch. Він стоїть на озброєнні  Бундесверу, а також на озброєнні спецпідрозділів різних країн.

Оце фото неповнолітніх дітей Рамзана Кадирова з окупованого Маріуполя. У них у всіх зброя країн НАТО, а також оснащення, яке відповідає, як мінімум, «зоряному десанту». Можна ці обладунки порівняти із забезпеченням звичайних російських мобіків.

Ще один воєнний турист – депутат Держдуми Віталій Мілонов. Він позує десь на окупованій частині Сходу України. Мілонов вже заявив російській пропаганді, що знищив український «Град».

На фото він у бронежилеті, який використовується для штурмових дій десь в умовах бою у будівлі. Навіщо він надів на себе це, у глибокому тилу – невідомо. 

Нагадаємо, що священник РПЦ хрестив окупантів в мішках для трупів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі