понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Воля та Гідність»: Міністерство ветеранів запроваджує нову нагороду для учасників бойових дій

Cіпратов Роман


Українська армія

«Воля та Гідність»: Міністерство ветеранів запроваджує нову нагороду для учасників бойових дій

views654

01.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Напередодні Дня захисників та захисниць України Міністерство у справах ветеранів представило ескіз нової медалі «Воля та Гідність».

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Ми започаткуємо відзнаку міністерства медаль «Воля та Гідність». Нею Міністерство планує відзначати видатних людей, які зробили внесок у реалізацію ветеранської політики та розвиток ветеранського руху, нашу державність. Сподіваюся, що найближчим часом будуть підписані відповідні документи», розповіла міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Відзначається, що ця нагорода перша подібна за всю історію незалежної України і уособлює єдність захисників України різних поколінь. Крім збереження історичної традиції ветеранської символіки, такий знак відповідає логіці побудови офіційних емблем Збройних сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України та інших відомств.

У роботі над ескізом брали участь українські історики та фалеристи, серед яких були й учасники бойових дій. Цей ескіз стане основою для розробки системи відомчих відзнак Міністерства у справах ветеранів, зазначили у відомстві.