вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Волинські спортсмени потребують допомоги від держави (відео)

Донецький Філософ


Спорт

Волинські спортсмени потребують допомоги від держави (відео)

views488

07.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Олександр Володимирович Кулаков – людина, яка вболіває за розвиток спорту на Волині всією своєю душею. Він власним коштом і за допомогою спонсорів відновлює стару будівлю спортшколи "Динамо“. 

Олександр – майстер спорту міжнародного класу, директор комунального закладу Волинський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", співзасновник дитячо-юнацької спортивної школи "Динамо прайд". 

Як зазначає Олександр, саме зараз дуже актуально залучати молодь до занять спортом, забрати дитину з вулиці, виховати справжніх козаків. Адже тренери всесторонньо розвивають спортсмена: в першу чергу прищеплюють повагу та любов до держави, повагу до старших людей,  до жінки, і взагалі шляхетне поводження у житті.  

Олександр також наголошує на тому, що вкрай не вистачає грошей на реконструкцію будівлі, зарплату тренерам, оплату комунальних послуг. Маємо надію, що державники та небайдужі меценати все ж таки звернуть увагу й допоможуть діткам духовно та спортивно розвиватися на базі оновленої спортивної школи "Динамо". 

Кого зацікавила інформація, можуть звертатися за адресою: місто Луцьк, вул. Данила Галицького, 33 

Мобільний телефон для зв'язку: 066 41 77 977 

Подробиці дивіться у відео 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі