понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ВМС отримали артилерійський броньований катер від «Кузні на Рибальському»

Cіпратов Роман


Озброєння та техніка

ВМС отримали артилерійський броньований катер від «Кузні на Рибальському»

views695

01.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Відбувся спуск на воду артилерійського броньованого катера, який приватна суднобудівна компанія «Кузня на Рибальському» побудувала для Військово-морських сил України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Як інформує видання, судно було побудовано у рамках Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки для зміцнення морських кордонів України.

Колишній секретар РНБО Олександр Турчинов, який був присутній на церемонії спуску катера на воду, розповів, що судно будувалося в умовах репресій проти виробника. На його думку, «Кузня на Рибальському» є останнім оборонним підприємством, яке здатне виробляти техніку для українських ВМС.

«Підприємству блокують рахунки, за сфабрикованими справами за ґрати кинули його директора Валерія Шандру та бойового генерала Ігоря Павловського», заявив Турчинов.

Разом з тим він зазначив, що «Кузня на Рибальському» продовжує випускати важливу для оборони України продукцію, незважаючи на репресії та провокації. Президенти та уряди змінюються, а «Кузня на Рибальському» продовжить зміцнювати військовий потенціал країни, підкреслив Олександр Турчинов.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі