вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Військові розповіли, як погода на східному напрямку впливає на ведення бойових дій

Світлана Макарова


Російська агресія

Військові розповіли, як погода на східному напрямку впливає на ведення бойових дій

views116

27.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Погіршення погодних умов, зумовлене наближенням зими, ускладнює ведення бойових дій на східному фронті. Через це на деяких напрямках ворог стишує свої атаки.

Таку інформацію озвучив речник східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

Зокрема через холод, а також сніг, дощі та болото ворог не має можливості протягнути техніку, навіть гусеничну. Відтак, він не може атакувати настільки агресивно, як це було, наприклад, на початку осені.

Однак попри це погіршення погодних умов має й негативний бік для ЗСУ. Так, воїнам України доводиться в дуже важких погодних умовах стримувати атаки окупантів.

"Тому що є вода в окопах, холодно. Відповідно потрібно постійно дбати про те, щоб не промокнути повністю, зігрітися", – зазначив Сергій Череватий.

За словами речника східного угруповання військ ЗСУ, щоб забезпечити військовослужбовців всім необхідним, зокрема, одягом та гумовим взуттям, тому логістика працює 24/7.

Сергій Череватий підкреслив, що схід України залишається й надалі напрямком головного удару ворога. Зокрема, він продовжує вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі