вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Військові кораблі Китаю та РФ помічені біля Аляски

Cіпратов Роман


За кордоном , Події

Військові кораблі Китаю та РФ помічені біля Аляски

views106

27.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Корабель берегової охорони США, який виконував звичайне патрулювання в Беринговому морі, натрапив на ракетний крейсер з Китаю.

Про це пише АР.

Пізніше виявилося, що крейсер був не один, оскільки 19 вересня він проплив приблизно за 86 миль (138 км) на північ від острова Киска на Алясці.

Два інших китайських військово-морських кораблі та чотири російські військово-морські кораблі, включаючи есмінець, були помічені в одиночному строю.

Судно Kimball, що базується в Гонолулу, спостерігало, як кораблі порушили лад і розосередилися. C-130 Hercules забезпечував авіаційну підтримку Kimball зі станції берегової охорони на Кадьяку.

«Попри те, що формування діяло відповідно до міжнародних правил і норм, ми зустрічатимемо присутність присутністю, щоб забезпечити відсутність порушень інтересів США в морському середовищі навколо Аляски», – сказав командувач Сімнадцятого округу берегової охорони контр-адмірал Натан Мур.

Берегова охорона заявила, що керівні принципи операції Frontier Sentinel закликають зустрічати «присутність присутністю», коли стратегічні конкуренти діють у водах США та навколо них.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі