понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ветеран АТО пробіг дистанцію у 30-кілограмовій військовій амуніції

Наталя


Вони вистояли , Події , Українська армія

Ветеран АТО пробіг дистанцію у 30-кілограмовій військовій амуніції

views304

05.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

В межах «Kyiv Nova poshta Half Marathon 2021» 10-кілометрову дистанцію подолав ветеран російсько-української війни Леонід Остальцев у важкому військовому спорядженні. «Найважчий забіг» присвячений українським бійцям, які вже 7 років щодня долають «марафони» на фронті.

Про це повідомила пресслужба «Нової пошти» у Фейсбук.

Зазначається, що дистанцію у 10 кілометрів Леонід Остальцев подолав за 1 годину 38 хвилин. Вага його спорядження понад три десятки кілограмів. Це середня вага екіпірування військового ЗСУ на Донбасі. Серед амуніції бронежилет, каска, рюкзак та тактичний жилет з патронами.

«Коли я служив на Донбасі, ми з побратимами долали відстані й виконували бойові завдання, не знаючи, що нас чекає попереду. Спорядження бійця дуже важке: це й бронежилет, і зброя, і боєприпаси. Загалом вага може перевищувати 30 кілограмів», — розповідає Леонід, який пішов добровольцем в армію одразу після початку війни.

За його словами, до марафону він не готувався, а бігати на довгі дистанції взагалі ненавидить. Проте так хоче нагадати українцям про російсько-українську війну.

За інформацією, свій забіг ветеран АТО присвятив загиблому побратиму  кулеметнику 30-ї окремої механізованої бригади Олексію Буслаєву. Український військовий загинув у лютому 2015 поблизу Дебальцевого.