понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В зоні ООС надзвичайники ліквідували 18 пожеж, що виникли через ворожі обстріли

Світлана Макарова


Російська агресія , ООС

В зоні ООС надзвичайники ліквідували 18 пожеж, що виникли через ворожі обстріли

views233

16.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Протягом минулої доби, 15 березня, підрозділи ДСНС, які входять до складу Об’єднаних сил, здійснили 34 виїзди на ліквідацію наслідків бойових дій. Ліквідовано 18 пожеж, викликаних обстрілами окупаційних військ. 

Про це повідомляє пресслужба ООС.

Зазначається, що всього для ліквідації наслідків ворожих обстрілів було залучено 27 одиниць техніки та 135 чоловік особового складу. 

Крім того, відпрацьовано 13 залучень піротехнічних розрахунків (виявлено 6 вибухонебезпечних предметів):

  • 5 разів у населеному пункті ПОКРОВСЬК (виявлено 5 вибухонебезпечних предметів);
  • 2 рази у населеному пункті ЛУГАНСЬКЕ (виявлено 1 вибухонебезпечний предмет);
  • 6 разів до обстеження приватних житлових та багатоквартирних будинків на виявлення вибухонебезпечних предметів в населених пунктах ЛИСИЧАНСЬК та РУБІЖНЕ (вибухонебезпечних предметів не виявлено).

Тричі за добу рятувальників залучали для надання допомоги населенню, в результаті чого забезпечено підвезення гуманітарної допомоги та евакуацію 3 дітей в населеному пункті СЄВЄРОДОНЕЦЬК. Також забезпечено підвезення технічної води до населеного пункту ГІРСЬКЕ.

Співробітники ДСНС допомагали в евакуації населення. Так, 15 березня 2022 року проведено евакуацію населення в Донецькій області – 238 осіб, з них 39 осіб підрозділами ДСНС (ВУГЛЕДАР, ЛИМАН, АВДІЇВКА). Водночас Луганської області евакуйовано 292 особи (ЛИСИЧАНСЬК, КРЕМІННА).

Нагадаємо, всього в період з 24.02.2022 року евакуйовано з населених пунктів Луганської області близько 9062 особи та з населених пунктів Донецької області близько 4276 осіб.