понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Запорізькій області священник УПЦ МП представляв у церкві керівника окупаційної адміністрації (відео)

Олександр Слов'янець


Новини окупації

В Запорізькій області священник УПЦ МП представляв у церкві керівника окупаційної адміністрації (відео)

views1211

21.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Видання Патріот Донбасу продовжує відстежувати діяльність колаборантів у тимчасово окупованих Росією регіонах.

Крім того, відстежується діяльність релігійних діячів УПЦ МП, які співпрацюють з окупантами та відверто підтримують їх. Наприклад, у Лимані, що на півночі Донеччини, родина священника УПЦ зустрічала окупантів хлібом-сіллю.

Тепер мова піде про окуповану частину Запорізької області, зокрема про населений пункт Розівка.

Там місцевий священник московського патріархату ієрей Георгій привів до церкви Андрія Маркіна. Маркіна нещодавно було призначено іншим колаборантом Євгеном Балицьким, керівником Розівської окупаційної адміністрації. Місцеві про Маркіна нічого не знають. Російська пропаганда, яка працює на окупованій частині Запорізької області, називає його «досвідченим господарником».

Цікава деталь у виступі Андрія Маркіна, який каже, що спочатку треба дійти до того рівня розвитку, який був до «початку конфлікту», а вже потім все буде ще краще. Тобто колаборант визнає, що наразі проблем набагато більше, ніж це було до окупації.

Ієрей Георгій схвально згадує московського патріарха Кіріла, який заявляв, що треба співпрацювати зі владою. Священник був призначений у цей прихід незадовго до початку повномасштабної російської агресії. Він, як повідомляють місцеві джерела, вже освячував ворожу техніку, зокрема техніку підрозділів так званої «ДНР».  

 

 

Нагадаємо, що  колишній місцевий депутат від «Опоблоку» у Лимані перейшов на бік ворога й тепер хвалить Путіна та порівнює мешканців західних регіонів України з «СС».