понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні запустили нову програму допомоги постраждалим від війни: хто і як може отримати виплати

Наталя


ВАЖЛИВО знати , Суспільство , Переселенці , Події

В Україні запустили нову програму допомоги постраждалим від війни: хто і як може отримати виплати

views266

01.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Рада у справах біженців Естонії спільно з Запорізьким благодійним фондом "Єдність за майбутнє" запустили програму багатоцільової матеріальної допомоги українцям, які постраждали від війни.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Хто може отримати допомогу

Фінансова допомога виплачується жителям кількох областей України, а саме:

  • Запорізької
  • Донецької
  • Луганської
  • Харківської
  • Сумської
  • Чернігівської
  • Київської
  • Херсонської
  • Миколаївської
  • Одеської

Для оформлення допомоги проводитимуть оцінку індивідуальної вразливості. Для цього будуть враховуватися всі життєві обставини, які впливають на вразливість: втрата годувальника, втрата житла або руйнування житла, інвалідність або важкий стан здоров'я, одинока мати/батько, малозабезпечені сім'ї, наявність новонароджених, вагітних або годуючих жінок, літніх людей і так далі.

Рішення про допомогу засноване на наданій інформації від заявника і приймається консультантом. При позитивному рішенні сума складе 2220 гривень на одну людину - на термін від 1 до 3 місяців. Допомога перераховується на банківську карту.

Є ще один вид допомоги - екстрена. Її оформляють тим, у кого є потреба в терміновій операції через онкологічне захворювання або потрібно термінове лікування через поранення в результаті військових дій. Подати заявку на таку допомогу можна за цим посиланням.

Як оформити допомогу

1. Спочатку потрібно зателефонувати в колл-центр за номером: 067-105-28-03

(з 09:00 до 19:00)

2. При з'єднанні потрібно вказати цифру, яка відповідає вашій області:

3. Повідомити оператору свій ідентифікаційний номер (ІПН)

4. Відповісти на всі питання консультанта - саме він нього залежить, нададуть вам допомогу чи ні.

5. Після отримання позитивної відповіді від консультанта, потрібно заповнити онлайн-заявку. У ній вказати номер телефону, з якого ви дзвонили на гарячу лінію.

6. На номер телефону в Viber, який скаже оператор, потрібно відправити першу, другу сторінку паспорта або ID-карти та додатку до неї (або скрін документів з Дії), фото/скрін ідентифікаційного податкового номера і фото/скрін рахунку IBAN.

Всі заявки обробляють від 5 до 10 днів. У цей час можуть зателефонувати з фонду ще раз, щоб уточнити всі деталі. Перевірити статус заявки можна за цим посиланням.

Тимчасово окуповані території

Жителі тимчасово окупованих територій можуть не телефонувати консультанту, а залишити заявку на сайті та відзначити пункт "я живу на окупованій території, де немає мобільного зв'язку".

Всі деталі про надання допомоги можна прочитати ось тут.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі