вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні відзначають День воєнної розвідки

Олександр Слов'янець


Українська армія , Сили оборони України

В Україні відзначають День воєнної розвідки

views290

07.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 7 вересня, в Україні відзначають День воєнної розвідки. Під час повномасштабної війни з Росією вже доведено, що професіоналізм українських розвідників дав ефективні результати та призвів до військових провалів окупантів.    

 Українські розвідники мають власне свято з 2007 року, коли його запровадили відповідно до наказу міністра оборони України. Його відзначають в органах військового управління, з'єднаннях та військових частинах розвідки Міністерства оборони та Збройних Сил України.

Воєнна розвідка почалася створюватися разом із з ЗСУ. 7 вересня 1992 року  президент України Леонід Кравчук підписав указ про створення Управління воєнної стратегічної розвідки МО — саме тому цей день пізніше став святом. У 1994 році усі функції розвідки остаточно об'єднало в собі Головне управління розвідки Міноборони (ГУР МО).

22 березня 2001 року Верховна Рада прийняла закон Про розвідувальні органи України, відповідно до якого ГУР МО одержало статус спеціального органу державної влади.

Привітав воїнів-розвідників командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«Робота розвідника - це глибокі аналітичні знання помножені на досвід, а також відмінна фізична підготовка та готовність до самопожертви заради виконання завдань державної ваги.

В умовах ведення бойових дій важко уявити стан управління підрозділами без даних, які постійно оновлює та надає воєнна розвідка», – зазначив Наєв.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі