п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні стартувала акція «4.5.0.» на підтримку армії (ФОТО)

Наталя


Суспільство , Події

В Україні стартувала акція «4.5.0.» на підтримку армії (ФОТО)

views2050

16.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

У 18 містах країни розпочалась всеукраїнська соціальна акція «4.5.0.», що на військовому сленгу означає «все спокійно».

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

За інформацією, організаторами всеукраїнської акції виступили Збройні Сили спільно з фондом компетентної допомоги армії «Повернись живим», художником Нікітою Тітовим та агенцією з продажу зовнішньої реклами bigmedia.ua.

«Коли військовослужбовець чує по рації  «4.5.0.» — він знає, що у його секторі відповідальності все спокійно. І, хоч ми не знаємо достеменно, що відбувається у Кремлі, але точно знаємо: ми готові до захисту!» – сказав директор ГО «Повернись живим» Тарас Чмут.

Зазначається, що в рамках акції понад сотню бордів та сітілайтів розмістять у 18 містах країни: Києві, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Кропивницькому, Кривому Розі, Луцьку, Миколаєві, Херсоні, Хмельницькому, Запоріжжі, Вінниці, Житомирі, Рівному, Сумах, Тернополі, Полтаві та Чернівцях. 

За словами Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенанта Валерія Залужного, акція «4.5.0.» також має нагадати українцям про міць та можливості їхнього війська.

«Ці борди та сітілайти, розміщені по всій території України, мають стати нагадуванням для людей про те, що їхнє військо завжди на захисті держави. За роки війни ми зміцнились. І зробимо все, щоб у наших громадян було«4.5.0.», — підкреслив Валерій Залужний.

Малюнок для рекламних площин акції розроблено відомим українським художником Нікітою Тітовим. Він переконаний, що мистецтво має брати участь в інформаційній війні. 

«Останні вісім років важко і насправді дуже дивно залишатися осторонь подій, які відбуваються в Україні та навколо неї. Кожна свідома людина має підтримувати свою країну та своє військо» — зауважив художник.

Нагадаємо, у Дніпрі матері загиблих українських воїнів звернулися до матерів російських солдатів.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі