середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні для військових розробляють новий месенджер

Наталя


Технології , Події , Українська армія

В Україні для військових розробляють новий месенджер

views379

23.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Українські розробники створюють спеціальний месенджер, який у перспективі зможуть використовувати військовослужбовці ЗСУ.

Про це в інтерв'ю журналу Forbes Україна заявив голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Юрій Щиголь.

За інформацією, месенджер під назвою «Розмова», який створювали програмісти з різних регіонів країни, наразі перебуває на стадії тестування. Додаток належить перевірити на рівень захищеності, після чого буде прийнято рішення, чи його запропонують військовим для використання.

Щиголь зазначив, що українським військовослужбовцям не рекомендують користуватися соціальними мережами на кшталт WhatsApp чи Telegram.

Натомість бійці ЗСУ мають альтернативу швейцарську програму Threema, яку використовує й сама армія Швейцарії. Цей месенджер відповідає нормам Європейського Союзу щодо збереження даних.

«Поки що це лише рекомендація, адже складно прослідкувати, хто які додатки завантажує, а змушувати військових користуватися іноземною програмою, яка не сертифікована в Україні  не можна», — каже Щиголь.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі