понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Тбілісі попрощалися з воїнами-добровольцями, які віддали життя заради вільної України

Мартирос Григорян


За кордоном

В Тбілісі попрощалися з воїнами-добровольцями, які віддали життя заради вільної України

views169

26.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 26 березня, в столиці Грузії Тбілісі з військовими почестями поховані двоє грузинських воїнів-добровольців Давид Ратіані та Георгій Беріашвілі, які загинули під час бойових дій в Україні.

Цивільний похорон загиблих захисників України відбувся в храмах Кашветі та Пресвятої Марії Єгипетської. Прості громадяни Грузії усі покоління, представники влади та опозиції зі сльозами на очах висловили співчуття рідним та близьким загиблих.

Під плач церковних дзвонів труни з тілами Героїв, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, із храмів виносили у супроводі почесної варти, щоб везти їх на вічний спочинок. Гіа Беріашвілі похований у Темці, а Давид Ратіані на кладовищі Варкетілі.

Мер Тбілісі Каха Каладзе висловив співчуття сім'ям грузинських бійців, які загинули у російсько-українській війні.

Також з прощальною промовою виступили рідні, близькі, побратими, священнослужителі, громадські активісти, товариші та сусіди Героїв сучасності.

Нагадаємо, що двох громадян Грузії, Гію Беріашвілі та Давида Ратіані, 24 березня перевезли на батьківщину. Вони були вбиті 18 березня в Ірпені під Києвом, відбиваючи напад російських окупантів на Київ.

Важливо також зазначити, що ще один грузинський воїн-доброволець Бахва Чикобава загинув 19 березня в Маріуполі. Але його передача неможлива на даному етапі через активні бойові дії в місті.

Ми, українці низько схиляємо голову у скорботі.

Вічна память грузинським братам, воїнам Світла!

/Текст підготовлено для «Патріот Донбасу» на основі відкритих джерел/