субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В ООН стурбовані можливою експропріацією житла у мешканців окупованих територій Донбасу

Cіпратов Роман


Новини

В ООН стурбовані можливою експропріацією житла у мешканців окупованих територій Донбасу

views304

24.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Організації Об'єднаних Нації стурбовані можливою експропріацією житла у громадян України, які проживають на тимчасово непідконтрольних Уряду територіях Донецької області.

Про це повідомила голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер на брифінгу в Києві, передають «Новости Донбасса».

За її словами, в доповіді про ситуацію з правами людини в Україні висловлюється стурбованість так званим «указом» ватажків терористів, який декларує можливість конфіскації нерухомості у разі, якщо окупанти вважатимуть її залишеної.

«Це не тільки створює ризики порушення житлових прав внутрішньо переміщених осіб, а й може поставити під загрозу майбутню реституцію та створити додаткові перешкоди для їх повернення та реінтеграції», зазначила Богнер.

Також у доповіді наголошується, що від конфіскації житла окупантами можуть постраждати переселенці, які наразі проживають на підконтрольній Уряду України території. Внаслідок закриття незаконними збройними формуваннями контрольних пунктів в'їзду-виїзду вони не можуть отримати доступ до свого майна на тимчасово окупованих територіях, відзначає видання.