понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В окупованому селі Зарічне, що на півночі Донеччини, колаборанти підпалили дім бійця ЗСУ

Олександр Слов'янець


Новини окупації

В окупованому селі Зарічне, що на півночі Донеччини, колаборанти підпалили дім бійця ЗСУ

views2292

14.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

На окупованій частині Донеччини продовжується втілюватися так звана «денацифікація», а також йде фільтрація.   

 В окупованому Лимані та селах Лиманської ОТГ, окупанти здійснюють фільтрацію, яка полягає у тому, щоб виявляти людей що підтримують Україну, причетні до підрозділів  Сил оборони України.          

Як повідомляє місцеве джерело, в окупованому селі Зарічне, що поруч з Лиманом, був спалений дім бійця ЗСУ.  Він зараз воює з російськими загарбниками. Ніхто при пожежі не постраждав, бо родина вчасно евакуювалася.  Обстріл села, який би міг призвести до пожежі повністю виключається. Населений пункт знаходиться на великій відстані від лінії фронту.  Як виключається виникнення пожежі через коротке замикання в електромережі. В селі вже давно немає енергопостачання.       

Наразі у самому селі немає постійного гарнізону окупантів. Через цей населений пункт російські війська йдуть транзитом у напрямку фронту. 

Джерело повідомило, що підпал дому  - це справа місцевих колаборантів. Село Зарічне та село Торське знаходяться поруч. Село, де стався підпал  знаходиться приблизно у 8 км від окупованого Лиману. У Зарічному співпрацює з окупантами Леонід Натальченко, який не приховував своїх проросійських поглядів, починаючи з 2014 року.  

У Торському  окупанти призначили керувати селищем Андрія Шепотько. Він підтримував російських найманців у 2014 році, тепер співпрацює з окупантами.  

Йому вдалося уникнути кримінальної відповідальності за події восьмирічної  давнини. При цьому, як повідомляють місцеві джерела, він практично не приховував своїх проросійських поглядів.