середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В одній із бібліотек німецького Бремена відкрили «Українську книжкову поличку»

Наталя


За кордоном , Суспільство

В одній із бібліотек німецького Бремена відкрили «Українську книжкову поличку»

views171

02.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

У німецькому місті Бремен в головній бібліотеці з’явилася «Українська книжкова поличка». 

Про це повідомила Генеральний консул України в Гамбурзі Ірина Тибінка.

В рамках ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Українська книжкова поличка» отримала добірку українських книг дитячої та дорослої літератури, а також німецькомовні книги про Україну, її історію та культуру.

За її словами, ця акція Генконсульства відбулася у День народження Лесі Українки. Головна книгозбірня найменшої федеральної землі Німеччини поповнилася і 12-томною збіркою її творів.

Також Ірина Тибінка розповіла, що взяла участь у презентації проєкту «Листівка додому» на базі бібліотеки спільно з Сенаторкою з соціальних питань Бремена Анею Штаман, представниками Deutsche Post та @AWO/Gemeinsam in Bremen. Акція реалізована за ініціативою активістів Herz für die Ukraine e.V. та Німецькою поштою.

«Відтепер українські діти, та й дорослі також, можуть направити своїм рідним в Україні цією листівкою слова підтримки, турботи та любові, а Німецька пошта безплатно потурбується за її доправлення», – написала пані Генконсул.

Вона додала, що багато присутніх дітей захотіли намалювати свої щирі побажання Президенту України Володимиру Зеленському і надіслати їх йому для підтримки сил на подальший захист їхньої Батьківщини.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі