субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Одесі військовослужбовицю ВМС притягнули до відповідальності за бесіду з ФСБ в окупованому Криму

Cіпратов Роман


Новини

В Одесі військовослужбовицю ВМС притягнули до відповідальності за бесіду з ФСБ в окупованому Криму

views928

24.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Одесі військовослужбовицю Військово-морських сил України притягнули до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про державну таємницю.

Про це повідомляє «Думська».

«Матеріали до суду направила військова контррозвідка. За її даними, у 2017 році військовослужбовиця, що має доступ до держтаємниці, з'їздила в особистих справах на окуповану територію Автономної Республіки Крим. При перетині лінії розмежування її затримали, опитали та анкетували співробітники ФСБ Російської Федерації», йдеться у повідомленні.

Повернувшись з Криму на материкову частину України, військовослужбовиця не повідомила про те, що трапилося, своєму керівництву, тим самим порушивши Порядок організації та забезпечення режиму секретності у державних органах.

Приморський районний суд Одеси визнав військовослужбовицю винною в адміністративному правопорушенні і стягнув з неї 510 грн штрафу.

Як зазначає видання, на момент вчинення правопорушення військовослужбовиця перебувала у декретній відпустці та повернулася на службу лише у цьому році.