понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Об'єднаних силах відбувся конкурс військових кухарів (фото)

Cіпратов Роман


Новини

В Об'єднаних силах відбувся конкурс військових кухарів (фото)

views184

26.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Об'єднаних силах визначили кращих з військових кухарів, які представляли оперативно-тактичні угруповання «Схід», «Північ» та інші частини ОС.

Про це повідомляє прес-служба Об'єднаних сил.

За словами заступника голови конкурсної комісії полковника Олександра Загороднюка, спочатку кухарі боролися за звання кращого у своїх бригадах, далі змагалися на конкурсах оперативно-тактичних угруповань. На третій, заключний етап конкурсу прибули кращі фахівці.

«В перший день конкурсу учасники демонстрували свої теоретичні знання технології приготування страв, тактико-технічних характеристик засобів приготування та транспортування їжі в польових умовах та виконували практичні нормативи з підготовки польових кухонь до роботи та надання першої медичної допомоги», йдеться у повідомленні.

Другий день конкурсу був присвячений практичному приготуванню страв. Згідно з правилами, команда з трьох кухарів готувала на польовій кухні обід з трьох страв для армійського підрозділу чисельністю 125 військовослужбовців.

«Перше місце в індивідуальному заліку виборов кухар окремої десантно-штурмової бригади Вадим Музиченко, друге місце здобула кухар окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка Ольга Мосюк, третє місце кухар окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу Інна Ліпова», інформує прес-служба.

Відзначається, що військовослужбовці частини, на базі якої відбувся конкурс, отримали на обід більше трьохсот порцій супів з грибами та куркою, гуляшів з гречаною кашею та салатів.