вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Києві розпочався фінал чемпіонату України серед студентів з боксу 2021

Андрій Кущенко


Спорт

В Києві розпочався фінал чемпіонату України серед студентів з боксу 2021

views277

31.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Чемпіонат України з боксу серед студентів був урочисто відкритий у столиці ще 27 жовтня.

Захід відбувається завдяки Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, Спортивній студентській спілці України, Всеукраїнській Федерації студентського боксу, Київській Міській Федерації Боксу та інших.

Турнір відвідали керівники боксерських Федерацій, меценати, громадські та політичні діячі, зокрема Президент Всеукраїнської Федерації Студентського Боксу Костянтин Калашніков, заступник голови комітету з фізичного виховання та спорту МОН Володимир Артамонов, Віцепрезидент Всеукраїнської федерації студентського боксу Кирило Шевченко, Президент Федерації боксу Боярської ОТГ Олег Котенко.

Голова громадської організації «Група Патріот» та Президент Федерації боксу Боярської ОТГ від Всеукраїнської федерації студентського боксу отримав подяку за підтримку організації та проведення чемпіонату.

Президент Всеукраїнської Федерації Студентського Боксу подякував всіх організаторам, партнерам, вболівальникам. Крім того, згадав війну, яка триває на Донбасі. Окремо Калашников подякував захисникам України, сказавши, що всі фінали присвячені їм. Полеглих героїв вшанували хвилиною мовчання.

Партнерами чемпіонату України серед студентів з боксу 2021 виступили медіагрупа «Патріот Донбасу» та MEGOGO. ОТТ-платформа показу в прямій трансляції всі фінальні матчі.

Всього 31 жовтня мало відбутися 13 фінальних поєдинків, але в силу різних обставин пройде лише 11. За їхніми результатами ми дізнаємося всіх тріумфаторів Чемпіонату України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі