п’ятниця, 30 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Ізраїлі дали зрозуміти, що не дозволять російським олігархам переховуватися у них від санкцій

Світлана Макарова


За кордоном , Політика

В Ізраїлі дали зрозуміти, що не дозволять російським олігархам переховуватися у них від санкцій

views103

14.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Міністр закордонних справ Ізраїлю Яір Лапід під час візиту до Словаччини заявив, що його держава не дасть Росії обійти санкції, введені ЄС та США через війну в Україні. За його словами, Ізраїль докладатиме зусилля, щоб припинити російську агресію.

Про це повідомляє Newsru.co.il.

Як зазначив Лапід, ізраїльське МЗС працює над виробленням своєї позиції щодо санкцій проти Росії. За його словами, до цієї роботи залучені також Банк Ізраїлю, Міністерство фінансів, Мінекономіки, управління аеропортів, Міненерго та інші структури.

"Ця війна має припинитися. Європа знала чимало воєн, і єдине, що вони несуть, це страждання... Ізраїль зробить все, що в його силах, щоб допомогти досягти припинення вогню і відновлення миру. Ми діємо разом з нашим великим союзником, США, і разом з європейськими партнерами, щоб зупинити трагедію", – заявив Лапід.

Напередодні в Ізраїлі дали зрозуміти, що країна не дозволить російським олігархам переховуватися на її території від санкцій.Так, яхтам підсанкційних олігархів заборонили заходити в Ізраїль, а час стоянки літаків обмежили до 48 годин.