п’ятниця, 19 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські захисники вже проходять навчання на ЗРК NASAMS, – ЗМІ

Наталя


Події , Озброєння та техніка

Українські захисники вже проходять навчання на ЗРК NASAMS, – ЗМІ

views193

28.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Військові ЗСУ вже проходять навчання з використання системи протиповітряної оборони NASAMS.

Про це повідомляє видання Politico.

Неназваний радник українського уряду повідомив журналісту Полу Маклірі про те, що українські військові фахівці вже проходять навчання роботі з зенітними ракетними комплексами, що, як планується, будуть передані Збройним Силам України у майбутньому.

За даними ЗМІ, очікується що ЗРК NASAMS увійдуть до наступної партії озброєння для України, яке надходить від країн-союзників та партнерів.

Системи NASAMS виробляє консорціум американської корпорації Raytheon Technologies і норвезької групи Kongsberg. До складу комплексу входять пускові установки, радіолокаційні станції (РЛС) Raytheon AN/MPQ-64F1 Sentinel від консорціуму Raytheon і Kongsberg.

Raytheon відповідає за постачання своїх ракет класу «повітря-повітря» середньої дальності AIM-120 AMRAAM для цієї системи, а Kongsberg постачає пускові установки.

Кожна пересувна пускова установка має шість контейнерів з зенітними ракетами. Дальність стрільби зенітної системи в конфігурації NASAMS II з використанням ракет AIM-120С AMRAAM становить до 25 км, а досяжність по висоті – до 14-15 км.