субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські військові зупинили інтенсивне просування військ РФ вглиб України, - Маляр

Наталя


Російська агресія , Події , Українська армія

Українські військові зупинили інтенсивне просування військ РФ вглиб України, - Маляр

views150

13.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російські загарбники не полишають планів наступальної операції в Україні.

Про це у Facebook повідомляє заступниця міністра оборони Ганн Маляр.

"Станом на зараз зупинено інтенсивне просування ворога вглиб території України. Ви бачите з новин, що знизилась інтенсивність активних боїв. Що це означає? Що ворог поніс величезні втрати і змушений поповнювати особовий склад та перегруповувати війська. Ворог робить висновки і вчиться воювати в наших реаліях та не полишає плани наступальної операції", - йдеться в повідомленні.

За її словами, оскільки миттєвих результатів ворог не досяг, зараз вони намагаються досягти бодай чогось, аби звітувати своєму командуванню. Тому будуть намагатись закріпитись на рубежах тимчасово зайнятих територій. І ось тут вкрай важлива позиція місцевої громади. Токмак, Мелітополь, Херсон - не дають ворогу реалізовувати такі плани.

"Ворожа армія руйнує наші міста, села, цивільну інфраструктуру. Щоб нас залякати і зламати психологічно. Але українська нація незламна. По трагічним сьогоднішнім подіям у Львівській області та вчорашнім у Івано-Франківську ви бачите, що ворог руйнує аеропорти та центри навчання", - наголосила Маляр.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі