вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські військові вибороли почесне друге місце на Чемпіонаті світу з аеронавтичного п’ятиборства

Наталя


Події , Українська армія , Спорт

Українські військові вибороли почесне друге місце на Чемпіонаті світу з аеронавтичного п’ятиборства

views239

21.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Збірна команда Повітряних Сил ЗСУ повернулась в Україну зі «сріблом» 59-го Чемпіонату світу з аеронавтичного п’ятиборства, поступившись у командному заліку господарям змагань — збірній Іспанії.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у Фейсбук.

За інформацією, у змаганнях, які проходили з 12 по 19 грудня 2021 року в місті Гран-Канарія (Королівство Іспанія), взяли участь військові спортсмени з 10 країн (47 чоловіків та 28 жінок).

Зазначається, що першими українських армійських спортсменів урочисто зустріли та привітали з високим результатом військові Повітряного командування «Центр» у міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Також відомо, аеронавтичне п’ятиборство — є різновидом військового багатоборства, в якому змагаються військові Повітряних сил. Чемпіонат складається з 2 конкурсів:

  • льотний конкурс;
  • спортивний конкурс, який скалдається з таких змаганнь: стрільба AIR PISTOL SHOOTING; фехтування FENCING; плавання SWIMMING; баскетбольний тест BALL CONTEST; смуга перешкод OBSTACLE RUN; спортивне орієнтування ORIENTEERING).

Кожен спортсмен команди повинен взяти участь у всіх видах спортивних змагань.

Крім того, кожен чемпіонат світу відбувається під егідою CISM — міжнародної спортивної організації, яку створили армії усіх країн світу. До складу CISM входять 140 країн, з яких близько 90 є активними її учасниками. Збройні Сили України, починаючи з 1993 року, є повноправним членом цієї неполітичної неурядової організації.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі