п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українське посвідчення водія тепер можна обміняти у Словаччині — МВС

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство , Право

Українське посвідчення водія тепер можна обміняти у Словаччині — МВС

views161

03.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

З 2 березня послуга обміну національного посвідчення водія на таке ж українське надається у столиці Словаччини Братиславі. Українці зможуть обміняти протерміноване національне водійське або старе на нове чи у разі зміни анкетних даних — прізвища, імені, по батькові.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Адреса, за якою працюють мобільні програмно-технічні комлекси ДП «Документ»: Братислава, 821-09, Mlynské nivy 5A (територія автостанції -1 поверх ТЦ «Nivy centrum»).

Варто шукати брендовані білі буси «Паспортного сервісу». Прийом громадян здійснюється як за попереднім записом, так і в порядку  «живої» черги.

Графік роботи мобільних програмно-технічних комплексів у Братиславі: 

  • понеділок — субота з 9:00 до 18:00 за місцевим часом;
  • неділя — вихідний. 

Обмін посвідчень водія можливо здійснити у вівторок — п’ятницю з 9:00 до 16:00, у суботу з 9:00 до 14:45 за місцевим часом; неділя та понеділок — вихідні.

Послуга обміну посвідчення водія надається, коли в особи є фізичний документ і вона лишає його співробітнику  ДП «Документ». За кордоном поки не надається послуга відновлення українського посвідчення водія у разі втрати чи крадіжки. Але таку послугу можна отримати на території України в 148 сервісних центрах МВС або замовити онлайн через Електронний кабінет водія.

Для отримання послуги обміну водійського необхідно подати пакет документів:

  • паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання, а якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи;
  • довідка платника податків — «ідентифікаційний код»;
  • наявне посвідчення водія, яке підлягає обміну;
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) у разі зміни таких даних.

Нагадаємо, станом на зараз обмін посвідчення водія можна здійснити також у Польщі та Чехії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі