четвер, 01 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українцям розповіли все, що потрібно знати про Єдиний реєстр зниклих безвісти

Світлана Макарова


ВАЖЛИВО знати , Суспільство

Українцям розповіли все, що потрібно знати про Єдиний реєстр зниклих безвісти

views883

08.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Єдиний реєстр зниклих безвісти, який розроблений Міністерством внутрішніх справ спільно з Уповноваженим зі зниклих безвісти й іншими відомствами, запрацював в Україні.

Про це повідомляє «Патріот Донбасу».

Варто наголосити, що доступ до Єдиного реєстру зниклих безвісти ЗАКРИТИЙ. 

У реєстрі будуть зібрані та централізовані дані щодо зниклих безвісти: ПІБ особи, місце та дата народження, сімейний стан, місце проживання, територія, на якій відбулося зникнення, обставини та час зникнення, прикмети особи.

До реєстру буде внесено інформацію про наявність чи відсутність рішення суду про визнання осіб безвісно відсутніми або оголошення померлими, а також інші дані, які сприятимуть розшуку особи.

Отримати витяг, який підтверджуватиме статус зниклого, мають право родичі особи. Для цього слід надіслати запит до Міністерства внутрішніх справ або на електронну адресу відомства: pgmia@mvs.gov.ua. Витяги про осіб, зниклих за особливих обставин, родичі зможуть подавати до органів соціального захисту для отримання відповідних виплат, зокрема, для призначення пенсії у зв'язку із втратою годувальника.

Витяг підтверджує правовий статус особи, зниклої безвісти за особливих обставин. На його підставі можна звернутися до Пенсійного фонду, щоб отримати пенсію по втраті годувальника непрацездатним членам сім’ї. 

Раніше ми повідомляли, як отримати витяг із Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин: алгоритм дій

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі