вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна закликала Німеччину зняти табу на постачання ППО Patriot та танків Leopard 2

Андрій Кущенко


Політика

Україна закликала Німеччину зняти табу на постачання ППО Patriot та танків Leopard 2

views322

06.12.2022

Подiлитися у соц.мережах

Україна закликає Німеччину передати танки Leopard 2, системи протиповітряної оборони Patriot та БМП Marder, тим самим продемонструвавши своє лідерство серед країн-партнерів.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу.

За його словами українські дипломати продовжують вести переговори з Німеччиною щодо передачі Україні танків Leopard 2 та системи ППО Patriot.

Кулеба додав, що Німеччина вже продемонструвала лідерство у постачанні систем протиракетної оборони Iris-T і іншого важливого озброєння.

"Ми розраховуємо на лідерство і в передачі Patriot, танків Leopard 2 та БМП Marder. Не може бути жодних табу у питаннях допомоги Україні зброєю для захисту всієї Європи від збройної агресії РФ", - сказав він.

Міністр також закликав союзників посилити військову підтримку України. Так, наразі особливо важливою є допомога у захисті від ворожих ракетних обстрілів.

"Не потрібно шукати виправдань і відкладати ключові рішення. Час закрити небо над Україною, зробити це за допомогою систем ППО, які мають надійти в Україну у достатній кількості", - додав Кулеба.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі