понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна отримає від Бельгії  мобільні лабораторії та підводні безпілотники – міністр оборони

Світлана Макарова


Політика

Україна отримає від Бельгії мобільні лабораторії та підводні безпілотники – міністр оборони

views127

27.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Бельгія направить в Україну найсучасніше обладнання, серед якого мобільні лабораторії та підводні безпілотники.

Про це повідомила Міністр оборони Бельгії Людивін Дедондер, пише бельгійське видання Le Soir.

Зазначається, що дві мобільні лабораторії можуть бути доставлені в Україну протягом трьох тижнів. Вони можуть бути розгорнуті поблизу місця, де може трапитися хімічний, бактеріологічний, радіологічний або ядерний інцидент.

"Їх також можна використовувати в районах стихійного лиха, де пологові відділення або лікарні були зруйновані. Вони можуть надати термінову допомогу…  Досі такого ніхто не надсилав", - зазначила Дедондер.

Крім того, 10 підводних безпілотників виробництва бельгійської компанії ECA Robotics Belgium також будуть доставлені в Україну до кінця травня.

"Ці безпілотники можуть ідентифікувати всі підводні загрози, чи то міни, чи шпигунські пристрої", - сказала міністр, додавши, що це абсолютно нова, передова технологія, яка дуже допоможе українцям.

Крім того, 100 бельгійських військовослужбовців були вивільнені для проведення 18 навчальних модулів для українських захисників. Навчання включатимуть бойову підготовку, вогневу підтримку артилерії ближньої дії, розмінування, підготовку снайперів, розвідку, проникнення, системи зв'язку та бойову підготовку на заражених територіях, а також стандартну підтримку чи координацію дій наземно-повітряних сил у контексті ближньої авіаційної підтримки.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі