понеділок, 30 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна отримає від Австралії ще 30 бронетранспортерів Bushmaster

Наталя


Події , Озброєння та техніка

Україна отримає від Австралії ще 30 бронетранспортерів Bushmaster

views108

26.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

Австралія передасть в Україну 30 бронетранспортерів Bushmaster, а також направить у Британії до 70 інструкторів для навчання військових ЗСУ.

Про це повідомляє радіомовна корпорація ABC.

Австралійські війська вирушать до Великобританії для навчання українських сил, допомагаючи зміцнити оборону східноєвропейської країни від жорстокого вторгнення рф.

Як заявляв прем'єр-міністр Австралії Ентоні Альбанезе, його країна беззастережно підтримує Україну обома партіями та засуджує президента рф володимира путіна.

Контингент із 70 військовослужбовців Австралійських сил оборони приєднається до багатонаціональних навчань під керівництвом Британії одразу після Різдва, але не увійде до України. Це зобов'язання є частиною другого пакету підтримки, оголошеного урядом Австралії, який включає додаткові 30 захищених транспортних засобів Bushmaster.

"Наші солдати стануть частиною великої програми навчання у Сполученому Королівстві, щоб допомогти підготувати своїх українських товаришів до боротьби з необґрунтованою та незаконною агресією Росії", - заявив міністр оборони Річард Марлес.

У федеральному бюджеті цього тижня виділено понад 200 мільйонів доларів на додаткову допомогу Україні, зокрема 185,6 мільйона доларів на оборону з наявних ресурсів. Загальна фінансова підтримка Австралії перевищує 655 мільйонів доларів, включаючи 475 мільйонів доларів на військову допомогу країні, що роздирається війною. Додаткові 30 машин Bushmaster доведуть загальну кількість захищених транспортних засобів, відправлених до України, до 90 штук.

Крім Bushmasters, Австралія надала шість буксованих гаубиць M777 та боєприпаси, 28 бронетранспортерів M113, а також протитанкове та інше озброєння.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі