неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Український культурний фонд очолив Владислав Берковський

Мартирос Григорян


Суспільство

Український культурний фонд очолив Владислав Берковський

views267

28.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За результатами відкритого голосування Український культурний фонд обрав нового виконавчого директора. Ним став Владислав Берковський, який здобув перемогу у конкурсі. 

 

Про це повідомляється на сайті УКФ.

 

Наглядова Рада Українського культурного фонду провела фінальний етап конкурсу на посаду Виконавчого директора УКФ. Під час відкритих співбесід було прослухано програми дванадцятьох кандидатів: 

1. Владислава Берковського, 

2. Олександра Журавчака, 

3. Миколи Кужельного,

4. Наталії Кучменко, 

5. Сергія Міранкова, 

6. Романа Нігрієнка, 

7. Ірини Осадчої, 

8. Анастасії Рагімової, 

9. Жанни Румко,

10. Вікторії Снегур, 

11. Олега Соснова, 

12. Оксани Стебельскої. 

 

За підсумками голосування 6 голосів від відповідної кількості членів Наглядової Ради отримав Владислав Берковський. 

 

Берковський зазначив, що потрібно більше поширювати інформацію про Український культурний фонд, про його діяльність, про засади та вимоги, які ставляться, а також важливим є поширення досвіду та інформації на регіональному рівні. Новий керівник УКФ визначає своє бачення у налагодженні чіткої комунікації між колегіальним виконавчим органом і наглядовою радою, між самою установою та українським суспільством. 

 

Нагадуємо, що згідно з Регламентом Наглядової Ради УКФ, протягом наступних трьох робочих днів з дати проведення засідання результати конкурсу доводяться до відома профільного міністерства для укладання з переможцем контракту (із пропозицією призначити випробувальний термін).

 

Біографічна довідка: Владислав Георгійович Берковський (дата народження 25 листопада 1977 року, Одеса) — кандидат історичних наук, дослідник економічної історії України XV-XVII століття, фахівець з державної політики в архівній сфері, джерелознавець, архівіст. Автор понад 150 наукових праць, в тому числі – 1 монографії, 2 підручників, 6 збірників документів.