понеділок, 30 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українське радіо лунає на окупованих територіях (відео)

Медіа-група Патріот Донбасу


Суспільство

Українське радіо лунає на окупованих територіях (відео)

views770

09.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ще кілька населених пунктів, розташованих на лінії розмежування з окупованими територіями Донецької області, отримали можливість долучитися до українського радіопростору.

Про це повідомляє “Патріот Донбасу”.

Починаючи з 7 грудня і протягом тижня ГО “Група Патріот” спільно з благодійним фондом “Мир і Ко” проводять встановлення радіоретрансляторів у населених пунктах Донецької та Луганської областей. Це надасть змогу мешканцям як підконтрольних, так і тимчасово окупованих територій  слухати радіо Армія FM Міністерства Оборони України. 

Таку можливість вже отримали такі населені пункти Лебединське (частота 101.4 ФМ), Чермалик (частота 101.1ФМ), Новотроїцьке (частота 104.2ФМ) та Гранітне. Це ще один крок до Нашої Перемоги в інформаційній боротьбі над підступним проросійським ворогом. 

Голова ГО “Група Патріот” Олег Котенко розповів: 

“Встановлення цих ретрансляторів відбудеться по всій лінії розмежування, аби боротися не тільки з проросійськими фейками та інформувати населення непідконтрольних територій правдивими новинами, а й для того аби пропагувати Наші Українські цінності. Також хочу зазначити, що на цей час нами встановлено вже 13 подібних ретрансляторів і планується встановлення ще 30”.


Боротьба триває! Слава Україні!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі