понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українська компанія представила нову ударно-розвідувальну систему

Cіпратов Роман


Озброєння та техніка

Українська компанія представила нову ударно-розвідувальну систему

views1219

21.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українська компанія UkrspecSystems представила власний варіант сучасної ударно-розвідувальної системи, яка складається з розвідувального БПЛА, ударного дрона-камікадзе та сучасної системи управління.

Про це повідомляє Defense Express.

Як інформує видання, розробка включає розвідувальний комплекс PD-2, новий компактний дрон-камікадзе RAM II (був представлений на виставці «Зброя та безпека-2021») та систему керуючого програмного забезпечення «Термінал».

За словами технічного керівника компанії UkrspecSystems Сергія Данилюка, найбільш вагомим ресурсом системи є сучасне програмне забезпечення.

«Це комп'ютерна програма, яка дозволяє управляти всіма цими засобами в режимі онлайн та приєднуватися до наявних систем управління, які використовуються Збройними силами (наприклад, «Кропива»), та інтегрована до перспективних, де UkrspecSystems може бути співвиконавцем (наприклад, «Простір»)», ‒ розповів представник компанії.

Він додав, що система вже пройшла попередні випробування на навчаннях ЗСУ, та зазначив, що безпілотний літальний апарат People's Drone (PD-2) включений до державного оборонного замовлення.