понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українська громада Баварії нагадає світові про Голодомор

Мартирос Григорян


За кордоном

Українська громада Баварії нагадає світові про Голодомор

views335

29.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українці Німеччини, які мешкають у Баварії, за участі генерального консула України в Мюнхені та співробітників диппредставництва, духовенства греко-католицької та православної церкви Мюнхена вшанують пам’ять жертв Голодомору в Україні в 1932-1933 роках.

Акція відбудеться 14 листопада на Max-Josepf-Platz в Мюнхені.

Як передає «Патріот Донбасу», про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Водночас уже відомо, що з 1 листопада в приміщенні Генерального консульства будуть виставлені плакати з QR-Code з посиланням на сайт про Голодомор німецькою мовою.

За інформацією авторки ідеї, активістки Наталії Ткачук, банер з QR-Code (розмір 85х200см) буде представлено цього року вперше.

Варто зазначити, що дизайн плакату розробила Галина Кубів, а сайт вони зробили разом з Олексієм Акимовим. QR-Code також робота Олексія Акімова.

Окрім того, людям, яких завжди багато на Max-Josepf-Platz, перед оперним театром у центрі Мюнхена будуть роздавати інформаційні матеріали про Голодомор в Україні 1932-1933 років та його жертв.

Слід нагадати, що торік плакати про Голодомор було розміщено за участі ініціативної групи та Центральної спілки українців Німеччини в метро на центральній площі Мюнхена Марієнплац.

Українська активістка з Німеччини Наталія Ткачук була тою, хто від імені ініціативної групи подав у грудні 2018 року Петицію до німецького Бундестагу про визнання Німеччиною Голодомору геноцидом українського народу. Петиція зібрала 73177 підписів і досі розглядається петиційним комітетом. Робота має бути продовжена новим складом комісії нового парламенту.

Як відомо, Голодомор 1932-1932 років — Геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР. Загальна кількість жертв Голодомору досі не підрахована. За даними істориків, жахливі цифри втрат від 3 до 7 мільйонів осіб.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі