понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українська диригентка потрапила у шортлист премії International Opera Awards

Мартирос Григорян


Суспільство

Українська диригентка потрапила у шортлист премії International Opera Awards

views160

14.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українська диригентка Оксана Линів номінована на звання Найкращого оперного диригента 2020 від International Opera Awards.

 

Про це повідомляється на офіційній сторінці Оксани Линів у Фейсбуці.

 

«Прекрасна новина – Оксана Линів номінована у шортлисті на звання найкращого оперного диригента 2020 від International Opera Awards. Переможці будуть оголошені на онлайн-церемонії в понеділок, 10 травня», – йдеться у повідомленні.

 

На здобуття премії також номіновані п'ять відомих світових диригентів: Ален Алтіноглу, Ріккардо Фріца, Едвард Гарднер, Йоана Мальвіц та Кирило Петренко.

 

Оксана Линів – українська диригентка. Перша жінка на посаді головного диригента Опери та філармонійного оркестру в австрійському місті Ґрац. Засновниця та художня керівниця фестивалю LvivMozArt, засновниця й головна диригентка Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU. 

 

Оксана Линів працює з провідними оркестрами та оперними театрами Австрії, Німеччини, Чехії, Франції, Швейцарії, Іспанії, Швеції, Естонії, Угорщини, Румунії, Японії та України.

 

У 2021 році талановита львів'янка стане першою жінкою-диригенткою за всі 145 років історії Байройтського фестивалю, яка диригуватиме на найпрестижнішому оперному фестивалі світу.