неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські ВМС провели спільні навчання з моряками із США, Туреччини та Румунії (фото)

Cіпратов Роман


Українська армія

Українські ВМС провели спільні навчання з моряками із США, Туреччини та Румунії (фото)

views347

14.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Чорноморській акваторії Військово-морські сили України провели спільні тренування типу PASSEX із кораблями ВМС США, Туреччини та Румунії.

Про це повідомляє служба зв'язків з громадськістю Командування ВМС України.

Як інформує відомство, у навчаннях було задіяно авіацію флоту США, зокрема, патрульний літак P-8 «Poseidon» та вертоліт. Загалом у тренуванні взяли участь 7 кораблів, два з яких від українських ВМС – патрульний катер «Слов'янськ» та середній десантний корабель «Юрій Олефіренко».

Крім того, до навчань було залучено флагман 6-го флоту США, корабель управління Mount Whitney, який нещодавно увійшов до акваторії Чорного моря.

«Метою тренування було відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональної тактичної групи відповідно до стандартів НАТО та підвищення рівню взаємосумісності з флотами Альянсу. Окрім того, подібні заходи дозволяють підтримувати безпеку в Чорному морі, вдосконалювати навченість екіпажів кораблів ВМС України та ВМС США для виконання спільних морських операцій», – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що в ході навчань були відпрацьовані елементи тактичного маневрування, тренування з сигналовиробнитцтва із використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки у районах інтенсивного цивільного судноплавства, тренування зв'язку тощо.

Нагадаємо, навчання PASSEX це тренування, під час яких відпрацьовується взаємодія флотів двох і більше країн в умовних військових операціях та гуманітарних місіях.